05-04-2024

Podsumowanie promocji – cykl spotkań w szkołach

Podsumowanie cyklu spotkań w ramach akcji promocyjnej II edycji Akademii Młodych Reportażystów

AMR w ostatnim czasie realizowała spotkania w szkołach w ramach cyklu promocyjnego II edycji. Poniżej przedstawiamy relacje ze szkół, w których mieliśmy okazję gościć.

18.03.2024 r.
Odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 28. Uczniowie poznali najciekawsze wydarzenia z I edycji, posłuchali również wypowiedzi kolegów, którzy już są uczestnikami AMR.

19.03.2024 r.
Nasza prelekcja odbyła się w Szkole Podstawowej nr 15. Uczniowie poznali ogólne zasady projektu AMR, przybliżyliśmy wydarzenia z I edycji oraz sylwetki zapraszanych gości. O tym jak to jest być adeptem naszej Akademii, opowiedzieli również uczniowie SP nr 15 – uczestnicy obecnej edycji!

22.03.2024 r.
W II LO — popularnym “Śniadku” prelekcja odbyła się w dwóch licznych grupach. Młodzież z zainteresowaniem wysłuchała wykładu, zadawała także wiele pytań.

04.04.2024 r.
Odwiedziliśmy Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej, w którym projekt wzbudził niemałe zainteresowanie… My dziękujemy za miłe przyjęcie i czekamy na młodych z LO im. św. Jadwigi Królowej w drugiej edycji 🙂

Tego samego dnia gościliśmy również w IV LO. Była to kolejna szkoła, w której młodzi wzięli udział w spotkaniu z kierowniczką projektu dr Katarzyną Ostrowską.

Ostatnie spotkanie z uczniami miało miejsce w VI LO im. J. Słowackiego. Młodzież ze “Słowaka” dowiedziała się jak przebiega obecna edycja AMR, co robimy i co jeszcze mamy w planach! Jak Akademia wygląda od strony jej uczestnika opowiedziała jedna z biorących udział w projekcie uczennic 🙂

Mamy nadzieję, że krótka relacja z dotychczasowych działań zachęciła młodych do wzięcia udziału w kolejnej edycji, która zbliża się wielkimi krokami! CZEKAMY NA WAS!!!