18-01-2024

“Podróż przez Amerykę Centralną i Południową” – zapraszamy na spotkanie!

Drodzy!
Przed nami kolejne inspirujące spotkanie w ramach cyklu “Szlakami reportażu”, na które zapraszamy w przyszły piątek – 26.01.2024 r., godz. 17:00-18:30, Wydział Humanistyczny UJK, sala 70.
Gościem Akademii Młodych Reportażystów będzie Anna Waksmundzka – podróżniczka, właścicielka farmy “Osiołkowo”.

Podczas spotkania opowie Wam o spełnianiu marzeń, o tym jak to jest wyjechać bez biletu powrotnego — o niezwykłej, trwającej prawie dwa lata podróży, z której wróciła z trzema osiołkami!

To slajdowisko będzie opowieścią o rowerowej wyprawie przez Amerykę Centralną i Południową.

Ania zabierze Was w podróż przez dżunglę, góry, lodowce, wulkany. Pokaże Wam, jak w najniebezpieczniejszym kraju świata odkryła miejsce, gdzie schronienie znalazły żółwie morskie.  Przybliży niesamowite przestrzenie, w których stacjonowała.

Zwieńczeniem spotkania będzie opowieść o prawie trzech miesiącach pieszej wędrówki z osiołkami!!